Avengers Bend And Flex Thanos Fıre Mıssıon
Avengers Bend And Flex Thanos Fıre Mıssıon
Avengers Bend And Flex Thanos Fıre Mıssıon
Avengers Bend And Flex Thanos Fıre Mıssıon
Avengers Bend And Flex Thanos Fıre Mıssıon

Avengers Bend Flex Missions Thanos Ateş Görevi (HAS-F5869)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 623,99 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 499,19 ₺(KDV Dahil)
:

Thanos, peşinde Demir Adam ve Wolverine ile Infinity Stone'a sahip olmak için yarışıyor!

 

Marvel Avengers Bend ve Flex Missions aksiyon figürleriyle eğlenceli Avengers aksiyonu ve macerası sizi bekliyor!

 

Avengers Bend ve Flex Görevleri, dünyanın en güçlü Süper Kahraman takımını alır ve onları harika teçhizat ve aksesuarlarla tamamlanan, temalı yerlerde belirlenen çılgın görevlere bırakır

 

Eğlenceli, stilize edilmiş figürler, 4 yaş ve üstü çocukların, en sevdikleri Marvel Süper Kahramanları ve kötü adamlarının bükülebilir, esnek versiyonlarıyla nabzı hızlandıran arayışları ve cesur savaşları hayal etmelerini sağlar.

 

Avengers Bend ve Flex Missions oyuncakları çocuk dostudur ve erkek ve kız çocuklar için Marvel Evrenine harika bir giriş sağlar. (Her biri ayrı satılır. Müsaitlik durumuna bağlıdır. )

 

Bu 6 inçlik Marvel Avengers Bend ve Flex Missions Thanos Fire Mission oyuncağı, Marvel Universe'deki ikonik kötü karakter gibi görünecek şekilde tasarlanmıştır. 

 

 

•İKONİK MARVEL KARAKTERLERİ: Marvel Avengers Bend ve Flex Missions 6 inçlik aksiyon figürleri, Thanos, Iron Man, Wolverine ve daha fazlası dahil olmak üzere ikonik Marvel karakterlerine sahiptir (Her biri ayrı satılır. Stok durumuna bağlıdır.)


•BEND AND ESNEK: Bu Marvel Avengers Bend ve Flex Thanos figürü, yaratıcı aksiyon pozları oluşturmak için bükülebilen ve esnetilebilen bükülebilir kollara ve bacaklara sahiptir.


•2'si 1 Arada EYLEM: Thanos Fire Mission oyuncağı, figürün figür olarak kullanabileceği 2'si 1 arada bir aksesuarla birlikte gelir. magma matkabı veya bir savaş pençesi olarak.


•YANGIN GÖREVİ: 4 yaş ve üstü çocuklar, Mad Titan Thanos'un değerli Sonsuzluk Taşını elde etmek için kavrulmuş toprak üzerinde hücum ettiğini hayal edebilir.


•DİĞER BÜKME VE ESNEK MİSYON OYUNCAKLARINI ARAYIN: Toplamak, hediye olarak vermek veya arkadaşlarınızla takas etmek için diğer Marvel Bend ve Flex Missions oyuncaklarını arayın (Her biri ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.).

 

•4 yaş ve üzeri.


•UYARI: Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için değil.


•İçerdiği: şekil ve 4 aksesuar.

Benzer Ürünler