Baby Alıve Bebeğimle Spa Eğlencesi
Baby Alıve Bebeğimle Spa Eğlencesi
Baby Alıve Bebeğimle Spa Eğlencesi
Baby Alıve Bebeğimle Spa Eğlencesi
Baby Alıve Bebeğimle Spa Eğlencesi
Baby Alıve Bebeğimle Spa Eğlencesi

Baby Alive Bebeğimle Spa Eğlencesi (HAS-F3564)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 554,99 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 443,99 ₺(KDV Dahil)
:

Bebeği göz alıcı hissettirmek için spa günü aksesuarlarıyla şımartın! Buz gibi soğuk suyla, taklit oje şişesini doldurun ve Baby Alive Glam Spa Baby bebeğe bir renk ortaya çıkaran mani pedi verin. Sonra bir kaseyi buz gibi suyla doldurun ve bebeğin maskesini ıslatın - muhteşem bir göz makyajı için yüzüne uygulayın ve çıkarın! Bu sevimli 12,8 inçlik suda oynayan oyuncak bebek, pembe kalıplı bir mayo ve ekli temalı kafa bandı takıyor. Ayrıca havlu sargısı, bebek maskesi ve taklit oje şişesi de dahil olmak üzere tek boynuzlu at temalı spa bebeği aksesuarlarına sahiptir. Ayrıca, çocukların pembe çizgili atkuyruğunu fırçalayıp şekillendirmeleri için bir tarak bile geliyor! Glam Spa Baby, 3 yaş ve üstü kız ve erkek çocuklar için eğlenceli makyaj temalı bir oyuncak bebek yapar. Bu Baby Alive bebek aynı zamanda çocukların doğum günü ve tatil hediyeleri için harika bir oyuncaktır.

 

SPA TEMALI BEBEK GÖRÜNÜMÜNÜ GLAM YAPIN: Bebek kendini şımartmayı sever! Baby Alive Glam Spa Baby'ye güzel bir renk manikür pedi yapın ve ardından bebeğin maskesini yüzüne koyun ve göz makyajını ortaya çıkarın.

 

BEBEĞİN TIRNAKLARINI VE AYAK PARMAKLARINI BOYA: 3 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bu oyuncakla, sahte oje şişesini buz gibi suyla doldurun ve tırnaklarında ve ayak tırnaklarında eğlenceli bir macenta rengi ortaya çıkarmak için fırçayı kullanın.

 

BEBEK YÜZ MASKELİ MAKYAJ AÇIKLAMASI: Maskeyi buz gibi soğuk suda ıslatın ve bebeğin yüzüne yerleştirin. Göz kamaştırıcı göz makyajını görmek için soyun! Bu Baby Alive bebek, kızlar ve erkekler için sevimli bir makyaj temalı oyuncaktır.


UNICORN TEMALI AKSESUARLAR VE FIRÇALANABİLİR PEMBE ÇİZGİLİ SAÇ: Havlu sargısı, bebek maskesi, taklit oje şişesi ve canlı atkuyruğu için bir tarak gibi spa bebeği aksesuarları içerir.


SU İÇİ VEYA DIŞINDA OYNA: Glam Spa Bebek oyuncağı pek çok oyun yolu sunar! Spa zamanından sonra çocuklar, bu 12,8 inçlik suda oynayan bebeğin yüzerek yüzmesine ve rahat bir tek boynuzlu at havluyla kurumasına yardımcı olabilir.

 

• İçindekiler: oyuncak bebek, havlu, oyuncak bebek yüz maskesi, taklit oje şişesi ve tarak.


• Şekil ölçeği: 12,81 inç


• 3+ yaş için


• UYARI: Küçük parçalar oluşabilir.


• Not: Bir yetişkin, tutturucuları/ambalaj bileşenlerini çıkarmalı ve atmalıdır.


• SADECE YÜZEY TEMİZLEME


• Tuzlu suda veya klorlu havuz suyunda kullanılmaz.

Benzer Ürünler