Baby Alive Bebeğim Hasta Oldu Sarışın
B.alıve Bebeğim Hasta Oldu Sarışın
B.alıve Bebeğim Hasta Oldu Sarışın
B.alıve Bebeğim Hasta Oldu Sarışın
B.alıve Bebeğim Hasta Oldu Sarışın
B.alıve Bebeğim Hasta Oldu Sarışın
B.alıve Bebeğim Hasta Oldu Sarışın
B.alıve Bebeğim Hasta Oldu Sarışın
B.alıve Bebeğim Hasta Oldu Sarışın

Baby Alive Bebeğim Hasta Oldu Sarışın (HAS-E6937)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 311,48 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 249,18 ₺(KDV Dahil)

Baby Alive Bebeğim Hasta Oldu Sarışın

:

Yavru kedili pijaması içindeki Baby Alive bebeğim bugün evde hasta yatıyor.

İlacını alması mı gerekiyor? Ya da bir mendil mi lazım? Belki biraz su içmek istiyordur.

Bebeğin interaktif termometresini kullanarak sorunun ne olduğunu bulun. Sorununun ne olduğunu anladıktan sonra kendisini iyi hissetmesi için 2 ilaç paketinden birini seçebilirsiniz.

Toz oyuncak bebek ilacını 3 tatlı kaşığı (15 ml) suyla karıştırdıktan sonra ilaç damlalığını kullanarak bebeğe ilacını verin!

O da ne? Bebeğin canı mı acıdı? Yara bandını kullanarak bebeği sakinleştirin, hatta ona sarılıp öpmek de işe yarayacaktır!

Çocuklar, Baby Alive bebekleri için ilaç karışımını hazırlarken, onun altını değiştirirken (yedek bebek bezleri ayrı satılır) ve kendisini daha iyi hissetmesini sağlarken çok eğlenecek.

İçindekiler: oyuncak bebek, bebek bezi, ilaç bardağı ve damlalık, 2 paket oyuncak bebek ilacı, interaktif termometre, çıkarılabilir pijama, yara bandı çıkartmaları, mendil ve kullanma kılavuzu.

BEBEĞİN İLACINI KARIŞTIRIN: Çocuklar, “doktorculuk” oynamaya bayılır. Bebeğin kendini daha iyi hissetmesini sağlayacak oyuncak bebek ilacını karıştırmaktan da büyük keyif alacaklar.

İNTERAKTİF TERMOMETRE: Oyuncak bebeğinizin termometresini kullandığınızda neye ihtiyacı olduğunu gösteren bir resim çıkacak.

KARIŞTIRIN VE BEBEĞİNİZİ İYİLEŞTİRİN: Bebeğin sorununun ne olduğunu anladıktan sonra paketlerden birini seçin, su ekleyin ve oyuncak bebek ilacını damlalığa doldurun. Haydi ağzını kocaman aç, bebecik!

BEBEĞİN BEZİNİ DEĞİŞTİRİN: Bebeğiniz susadı! Ona bardağından birkaç yudum su verin. Eyvah, şimdi de altını ıslattı! Bez değiştirme vakti geldi (yedek bebek bezleri ayrı satılır)

UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Not: Paket bağları/paketleme malzemeleri bir yetişkin tarafından çıkarılıp atılmalıdır.

Oyuncak bebek ilacı yenmemelidir. Kutunun içindeki toz oyuncak bebek ilacı TEKRAR KULLANILAMAZ ve YALNIZCA toz oyuncak bebek mamasıyla beslenen Baby Alive oyuncak bebeklerle kullanım için tasarlanmıştır.

Baby Alive toz oyuncak bebek ilacı bazı yüzeylerde leke bırakabilir. Bir yetişkin gözetiminde kullanılması önerilir.

Sadece yüzeyini temizleyin

 

Yaş: +3
Paket Ölçüsü: 10 x 23 x 36 cm
Barkodu: 5010993659036
Marka: Baby Alive
Cinsiyet: Kız

Benzer Ürünler