Barbıe Renk Değiştiren Sürpriz Chelsea Parti Serisi (seri-4)
Barbıe Renk Değiştiren Sürpriz Chelsea Parti Serisi (seri-4)
Barbıe Renk Değiştiren Sürpriz Chelsea Parti Serisi (seri-4)
Barbıe Renk Değiştiren Sürpriz Chelsea Parti Serisi (seri-4)
Barbıe Renk Değiştiren Sürpriz Chelsea Parti Serisi (seri-4)
Barbıe Renk Değiştiren Sürpriz Chelsea Parti Serisi (seri-4)

Barbie Renk Değiştiren Sürpriz Chelsea Parti Serisi (Seri-4) (MTL-GWC62)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 169,99 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 135,99 ₺(KDV Dahil)
:

Barbie Color Reveal Renk Değiştiren Sürpriz Chelsea Parti Serisi, heyecan dolu bir kutu açma deneyimi yaşatıyor.

 

Sette tam altı sürpriz bulunuyor! Sizi bekleyen, parti temalı ışıltılı kıyafetlere sahip her Chelsea bebek, rengi ortaya çıkana kadar gizemini korur. Paketi açmak da oyuna başlamak kadar eğlenceli! Şeridi çekerek dış katmanı kaldırdığınızda tüp şeffaf bir hal alır. İçinde renkli konfeti baskısına sahip, metalik pembe renginde gizemli Barbie Color Reveal Renk Değiştiren Sürpriz Chelsea Bebek ve sürpriz aksesuarları ile dört paket bulunur. Hepsini çıkarın, ardından tüpü ılık suyla doldurup bebeği içine yerleştirin ve döndürün. Su; içinde renkli konfetiler yüzen metalik pembe renge dönüşür ve bebek sudan çıkarıldığında özellikleri belirginleşir. Her bebek farklı göz rengine, saç modeline, ten rengine, süslü bluza, parıltılı bacaklara sahiptir. Gizemin tamamını çözmek için geri kalan sürpriz paketleri de açarak eteği veya pantolonu, ayakkabıları, tacı ve balon aksesuarı keşfedin. Bebeğin saçında ortaya çıkan renk değiştirme özelliği, eğlenceli sürprizlerden yalnızca biridir. Her biri farklı temaya sahip Barbie Color Reveal Renk Değiştiren Sürpriz Chelsea Parti Serisi Bebekleri, partiye katılmaya hazırlanıyor! Parti serisinde; balondan hayvanlar, pasta, parıltılı şeritler ve konfeti bulunur! Tüm aksesuarları tüpte saklayabilirsiniz. Siz hangi sürpriz bebeği ortaya çıkaracaksınız?

 

Çocuklar tüm seriyi koleksiyonlarına ekleyerek aksesuarları karıştırıp eşleştirebilir ve benzersiz oyunlar yaratabilir! Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Bebekler tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

 

6 sürpriz içeren Barbie Color Reveal Renk Değiştiren Sürpriz Chelsea Parti Serisi ile eğlence hiç bitmez. Çocuklar, parti temalı serideki farklı görünümleri ortaya çıkarmaya bayılacak!

 

Paketin dış katmanını kaldırın, tüpün üst kısmını açın ve kısmi konfeti baskısına sahip, Color Reveal metalik pembe rengiyle kaplı Chelsea Bebek ile gizemli 4 dekoratif paketi çıkararak eğlenceyi başlatın!

 

Tüpü ılık suyla doldurun, ardından bebeği içine yerleştirip döndürün. Suyun rengi, metalik pembeye dönüşür ve konfetiler büyülü bir şekilde yüzer!

 

Yeni görünümünü açığa çıkarmak için bebeği tüpten çıkarın. Her bebek farklı göz rengine, ten rengine, süslü bluza, saç modeline ve ışıltılı renkli bacaklara sahiptir.

 

Gizemli 4 paketi açarak parti temalı baskıya sahip eteği veya pantolonu, ayakkabıları, tacı ve balon aksesuarı keşfedin. Oynadıktan sonra bu sürpriz parçaları tüpte saklayabilirsiniz.

 

Soğuk su kullanarak bebeğin saç rengini değiştirin ve ılık suyla saç rengini eski haline döndürün. Bu renk değiştirme eğlencesini her zaman tekrar yaşayabilirsiniz!

 

Chelsea'yi istediğiniz gibi giydirip aksesuarlarla süsleyerek eğlenceli doğum günü kutlamaları, danslar ve diğer parti hikayelerini canlandırın. Hayranlık uyandıran bir dönüşümle bebeğin görünümünü değiştirin.

 

Kutu ölçüsü: 8,4 x 8,4 x 15,8 cm.

Benzer Ürünler