Eğitici Tak Çak
Eğitici Tak Çak
Eğitici Tak Çak
Eğitici Tak Çak

Eğitici Tak Çak (ENF-30796)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 126,99 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 101,59 ₺(KDV Dahil)
:
Bebekler hareketlenmeye başladıkça bir nesne ile bir yerlere vurmayı çok severler, çıkan sesler onları çok mutlu eder. Minikler için bu durum çok eğlencelidir. Tak- Çak Oyunu tam da bu eğlenceyi zararsız hale getirmek için tasarlanmıştır. Miniklerin oyuncak koleksiyonunu oluştururken beceri, kas gelişimi destekleyen ve sonsuz eğlenceli bu klasik oyuncağı unutmayın! Kanz Tak-Çak çocuğunuzun öğrenmesi ve keşfetmesi için tasarlanmıştır. Çocukların üzün süre sıkılmadan oynayacağı bir oyuncak olacaktır.
Tak Çak ile bebeğiniz hem öğrenecek hem eğlenecek! Çocukların güvenle eğlenerek oynayabilecekleri mükemmel bir aktivite oyuncağıdır. Gökkuşağı renkleri çocukların ilgisini çekerek oyuncakla ilgilenmeye devam eder. Çocukları meşgul ve mutlu eder. Miniğiniz çekiçle vurarak plastik çivileri delikten geçirirken çıkan sesler onları mutlu eder. Akıllı ve özel tasarımı sayesinde taşınması kolaydır ve kaymayı önler. Dört geniş tutamak, küçük çocukların taşınmasını kolaylaştırır ve ayakların üzerindeki yumuşak halkalar, çekiçle dövülürken tezgâhın kaymasını önler. Çift taraflı Eğlence, Tüm çivileri çekiçleyin, sonra tezgâhı ters çevirin ve tekrar başlayın. Tak- Çak oyunu bebeğin ince motor becerileri ve el-göz koordinasyonu geliştirmesine yardımcı olur. Hayal gücünü geliştirir. Miniklerin yanından ayırmak istemeyeceği bu oyuncağı gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Ebeveynlerin güvenle miniklere teslim edebilecekleri bir oyuncaktır. Doğal ahşaptan üretilmiştir. Toksin ve kurşun boyası içeren BPA, Phthalates, PVC ve benzer dış kaplamaları içermeyen bu güvenli oyuncak FDA standartlarını karşılar böylece bebeklerin ağızlarına sokması için tamamen güvenlidir. Minikler ile beraber oynayarak, onlara yeni şeyler öğretmeye ve onlarla eğlenmeye bayılacaksınız. Çocuklar ile geçirdiğiniz eğlenceli dakikalar onların duyusal gelişimlerine katkıda bulunacak böylece çocuklarınızın eğlenerek oyunla öğrenmesini desteklemiş olacaksınız. Tüm dünyada sevilerek oynanan Alman Markası Kanz Oyuncak’ın, gelişime katkı sağlayacak şekilde tasarlanan kaliteli ürünleriyle bebeğiniz güvende.
Sağlık ve Güvenlik
Ürünü kullanmadan önce uyarıları dikkatlice okuyunuz. Ürünü, Her daim bir yetişkin gözetiminde kullanınız. Ürünün, tüm paketleme malzemelerini sökmeden çocuğunuza vermeyiniz. Avrupa Birliği tarafından (EU) EN71 standartlarına uygunluğu akredite olmuş, uluslararası test kuruluşları tarafından test edilip onaylanmıştır. Ürünlerin boyalarında kesinlikle ağır metaller ve zararlı kimyasallar içermemektedir. Kurşun ve fatalat gibi zararlı kimyasallar bulunmamaktadır. Kesinlikle Bisphenol A ( BPA) içermez. Bu bilgileri referans için saklayınız. Lütfen ambalajı geri dönüşüme kazandırınız. Belirtilen özellikler, renkler ve içerik farklılık gösterebilir. Bu ürün Türkiye’de üretilmiştir.
Kullanım
Her kullanımdan önce tüm parçaları dikkatlice kontrol ediniz, ürün hasar görmüş veya deforme olmuş ise kullanmayınız. Çocuklara vermeden önce ürünün temiz olduğuna emin olunuz.
Teknik Bilgiler;
12 Ay ve üzeri çocuklar için uygundur.
Paket Ölçüsü : 22 x 11 x 11,5 cm
Ürün Ölçüsü : 22 x 10,5 x 10,5 cm
Çekiç Ölçü : 16,5 cm.
Türkiye’de üretilmiştir.
Benzer Ürünler