Hasbro Cluedo Yalanın Peşinde
Hasbro Cluedo Yalanın Peşinde
Hasbro Cluedo Yalanın Peşinde
Hasbro Cluedo Yalanın Peşinde

Hasbro Cluedo Yalanın Peşinde (HAS-E9779)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 349,99 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 279,99 ₺(KDV Dahil)
:

Cluedo Yalanın Peşinde Özellikleri

Cluedo Yalanın Peşinde oyununda oyuncular, malikanesinde bir cinayete kurban giden Dr. Black'i kimin, hangi araçla, nerede öldürdüğünü bulmaya çalışıyor. Bu gizemi çözmek için yapmanız gereken ilk şey kimin dürüst olduğunu ve kimin yalan söylediğini bulmak! Ancak bu gerçekleri ortaya çıkarmak için sizin de Yalan ve Gerçek kartlarını kullanmanız gerekecek. Katilin kim olduğuna, cinayeti hangi araçla nerede işlediğine dair iddialarda bulunarak bir odadan diğerine ilerleyin. Diğer oyuncular size kartlarını gösterdikçe olasılıkları azaltın. Yalancı Butonu ile sahtekârları ortaya çıkarın, Sorgu Odası'nda ipuçlarını keşfedin. Davayı çözdüğünüzü düşünüyorsanız suçlamada bulunun ve haklı olup olmadığınızı öğrenmek için dava dosyası zarfını kontrol edin. Suçlamanız doğruysa oyunu kazanın!
GERÇEĞE GİDEN YOLDA YALANLARI YAKALAYIN: Herkesin güvenilmez birer şüpheli olduğu bu gizemli cinayet oyununda dedektif rolünü oynayın. 
YALANCI BUTONU: Bir Sorgu kartı seçip sesli olarak okuyun. Bu ister bir Gerçek kartı ister bir Yalan kartı olsun, inandırıcı olmaya çalışın. Başka bir oyuncu yalan söylediğinizi düşünürse Yalancı Butonuna basabilir.
KİM, HANGİ SİLAHLA, NEREDE: Klasik gizemli cinayet oyununun bu versiyonunda, oyuncular Dr. Black cinayetini aydınlatmaya çalışıyor. Bunu kimin, hangi silahla, hangi odada yaptığını bulmaya çalışın.
EĞLENCELİ AİLE OYUNU: Çocukken Cluedo ya da İpucu Peşinde oyununu oynadığınızı hatırlıyor musunuz? Ailenizle birlikte oyun oynamak istediğiniz akşamlarda veya eve kapalı kaldığınız yağmurlu günlerde heyecan verici Cluedo Yalanın Peşinde oyununu deneyin. 8 yaş ve üzeri içindir.
2 adet 1,5 V AAA alkalin ince kalem pille çalışır. (Demo piller kutuya dahildir.)
Yaş Grubu:8 yaş ve üzeri içindir.
Oyuncu Sayısı:2-6 oyuncuyla oynanır.
İçindekiler:oyun alanı, 6 karakter piyonu, 6 minyatür silah piyonu, 21 Kanıt kartı (6 karakter kartı, 6 silah kartı ve 9 oda kartı), 12 Sorgu kartı (6 gerçek kartı ve 6 yalan kartı), 6 referans kartı, dava dosyası zarfı, dedektif ipucu defteri, zar, yalancı butonu, oyun kılavuzu.

Benzer Ürünler