Heıdı Anti Monopoly Türkiye
Heıdı Anti Monopoly Türkiye
Heıdı Anti Monopoly Türkiye
Heıdı Anti Monopoly Türkiye
Heıdı Anti Monopoly Türkiye
Gerçek iş dünyasında, rekabetçiler ve tekelciler para kazanmak için çalışır fakat bunu farklı yollarla gerçekleştirirler. Rekabetçiler ürünlerini piyasa değerinde satarak kar elde etmeye çalışırlar. Tekelcilerse, rekabetçileri ortadan kaldırmaya çalışır, böylece rekabets eviyelerinin çok üzerinde bir fiyat belirleyerek anormal karlar elde edebilirler.
Piyasada bulabileceğiniz oyunların aksine, Anti-Monopoly oyununda, oyuncular oyun başlamadan önce Rekabetçi ve Tekelci olmak üzere belirlenirler. Her iki oyuncuda farklı oyun kurallarını takip eder, fakat oyun yinede adildir, çünkü kazanma şansı Matematik Profesörleri ve bilgisayarlar tarafından eşitlenmiştir.
Bildiğiniz ‘Monopoly’ oyununa bir format atmaya hazır mısınız?
Sloganımız: Türkiye’nin En Ünlü Cadde ve Sokakları İçin Serbest Piyasa Rekabetçileri İnsafsız Tekelcilere Karşı!
Oyun Avantajları + Oynaması eğlenceli, öğrenmesi kolay, ve tekrar tekrar oynanabilir. + Bildik monopoly popülaritesine dayanır. + Monopoly oyununun boardgamegeek 1480 versiyonuna göre basılmıştır. + Farklı varyasyonlarının olması: rekabetçiler ve tekelciler için farklı kurallar.
Kutu İçeriği 28 Tapu Senedi Kartı 25 İş Adamı Kartı 25 Monopolcü Kartı Oyun Alanı 6 Piyon 50 Ev Ve Otel 2 Zar Para Oyun Kılavuzu
Oyuncu Sayısı : 2 - 6 Yaş : 8 Yaş ve üzeri
Benzer Ürünler