Lego Cıty Tracks
Lego Cıty Tracks
Lego Cıty Tracks
Lego Cıty Tracks
Lego Cıty Tracks

Lego Cıty Tracks (ADR-LSC60205)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 260,99 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 208,79 ₺(KDV Dahil)
:

LEGO® City , çocuğunuzun keşfedebileceği gerçekçi bir LEGO® dünyasıdır. Gündelik hayattaki kahramanlar hırsızları yakalayıp yangınları söndüren, arka plan dekorasyonlarından bu kalabalık şehre, ünlü otomobiller ve binalar. Mizah ve çekicilik dolu bu dünya, çocukların yaratıcı hayal gücünün gelişmesi için gerçek bir uyaran işlevi görüyor.


Setlerinde , çocuğun günlük yaşamda gördüğü tüm unsurlar, popüler modellere yansıyor ve bu, ona hareket, mizah ve cazibeyle dolu bir şehir yaratmak için ilham veriyor. Burada tüm ana başlıklar sunulmaktadır: polis ve itfaiyeden çeşitli dik arabalara ve ünlü evlere - çocuğunuz onları coşkuyla inşa edecek ve saatlerce onlarla oynayacak. Çok çeşitli detaylar nedeniyle, LEGO® setleri sonsuz sayıda kombinasyon oluşturmaya izin verir ve bu, çocukların hayal gücü için bir teşviktir. LEGO® City , bu oyunu hem daha çeşitli hem de daha heyecan verici kılan sınırsız olanaklar dünyasıdır.


Demiryolu okları yardımıyla treninizi geliştirin . Diğer takımlara kavisli raylar ve ray okları ekleyin, yolcuları arabalara davet edin, yük arabalarını yükleyin ve LEGO® Şehri üzerinden heyecan verici bir yolculuğa çıkın.

 


Yaş Grubu:5 Yaş üzeri
Parça Sayısı:8
Boyutlar:35,4 x 19,1 x 5,9 cm

Benzer Ürünler