Lego Roadwork Truck
Lego Roadwork Truck
Lego Roadwork Truck
Lego Roadwork Truck
Lego Roadwork Truck
Lego Roadwork Truck

Lego Roadwork Truck (ADR-LSC60284)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 144,99 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 115,99 ₺(KDV Dahil)
:

İşte çocukların hayal gücünü harekete geçirmek için eğlenceli bir muamele. 4 yaşındaki erkek ve kız çocuklarına yönelik bu LEGO City Yol Çalışma Kamyonu (60284) oyuncağı, devrilme kovası, el arabası, trafik konileri, yol çalışması levhası ve kürek içeren bir önden yükleyiciye sahiptir. Saatlerce yaratıcı oyun için ürünle birlikte verilen LEGO City yol işçisi minifigürü ve fare figürünü eklemeniz yeterli.

Bu 4+ oyuncak yapım seti, takip edilmesi kolay bir yapım kılavuzu ve bir Başlangıç ​​Yapım Parçası elemanı içerir - inşaata başlamak için kısmen inşa edilmiş bir taban. Akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Building Instructions uygulamasıyla çocuklar aynı zamanda Instructions PLUS'a da sahip oluyor: LEGO bina çocuklarını oyun haline getiren muhteşem yakınlaştırma ve döndürme görüntüleme araçlarına sahip etkileşimli bir yapım kılavuzu.

LEGO City Great Vehicles oyun setleri, hayal gücünü harekete geçiren zengin özelliklere sahip kara, hava ve su oyuncakları sunar. Çocuklar klasik araçları keşfeder ve gerçek hayatı eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde tasvir eden hikayeler ve senaryolar yaratır.

Kamyon 3 inç (8 cm) yüksekliğinde, 3 inç (8 cm) uzunluğunda ve 2,5 inç (6 cm) genişliğindedir.

58 parça içerir.

Güvenlik uyarısı
Uyarı: Oyuncak içeride. Küçük parçalar içerir. Yetişkin gözetimi önerilir.

Benzer Ürünler