Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Uzktan Kumandası
Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Uzktan Kumandası
Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Uzktan Kumandası
Lnl Eğitici Köpekçiğin Uzkt.Kumn.(Türkçe)
Lnl Eğitici Köpekçiğin Uzkt.Kumn.(Türkçe)

Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Uzaktan Kumandası (MTL-DLK60)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 145,16 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 116,13 ₺(KDV Dahil)
:

Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Uzaktan Kumandası ile bebekler eğlenerek öğrenecekler!
35'ten fazla eşlik edilecek şarkı, melodi ve cümle, ışıklı ekran, alfabe, müzik, sayı ve televizyon kanal düğmelerine sahip eğitici uzaktan kumanda ile bebekler eğlenceli dakikalar geçirecekler!
Butonlar, şarkılar ve eğlenceli öğrenmeyle dolu bu interaktif Eğlen ve Öğren Eğitici Kumanda, bebeğinizi keyiflendirecek. Bebeğiniz düğmelere bastığında ekranın ışığı yanar ve rakamları, alfabeyi, zıt anlamlıları, renkleri ve daha fazlasını öğreten şarkı ve cümlelerle ödüllendirilir.
Işıklar, eğlenceli müzikler, cümleler ve parlak renkler bebeğinizin dikkatini çeker ve tüm önemli duyularının gelişmesine yardım eder. Ayrıca bebeklerin; ince motor becerilerini, neden-sonuç ilişkisini, işitsel algısını ve hayal güçlerinin gelişimini desteklemektedir.
Duyusal Gelişim: Sesler, ışıklar ve aktiviteler ile görme, işitme ve dokunma duyularının uyarılmasıyla gelişimine verilen ortak ad.
Etkileri: Duyusal gelişim, El-göz koordinasyonu, Bebek gelişimi, Keşfetme yeteneği, İnce Motor Gelişimi
İnce Motor Gelişimi: Aynı zamanda ‘küçük kas motor gelişimi’ olarak da adlandırılabilmektedir. Eli ve ayağı kullanma becerileri ile nesne becerilerini kapsar. Tutma, kavrama, yazma, yırtma, çizme, yapıştırma, kesme gibi beceriler örnek olarak gösterilebilir.


2 x 1,5V AAA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir.


Kutu ölçüsü: 11 x 5 x 20 cm.
Yaş Aralığı: 6 ay - 3 yaş


ÖNEMLİ NOT: Ürünün model veya renk seçeneği vardır. Ürün Tek Adet Olarak gönderilmektedir. Fiyat Tek Bir Ürün Fiyatıdır. Lütfen Siparişinizde Renk veya Model Tercihinizi Belirtiniz. Tercih Belirtmezseniz Stoktan Herhangi Bir Renk Gönderilecektir. Gelen Rengi Yine de Değiştirmek İsterseniz, Değiştirme İçin Gidiş-Geliş Kargo Ücreti Sizin Tarafınızdan Ödenecektir.

Benzer Ürünler
Etiketler
Fisher Price Lnl Eğitici Köpekçiğin Uzktan Kumandası, Fisher, Fisher Price, Fisher Price Eğitici, Fisher Price Eğitici Köpekçiğin, Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Uzktan, Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Uzktan Kumandası, Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Kumandası, Fisher Price Eğitici Uzktan, Fisher Price Eğitici Uzktan Kumandası, Fisher Price Eğitici Kumandası, Fisher Price Köpekçiğin, Fisher Price Köpekçiğin Uzktan, Fisher Price Köpekçiğin Uzktan Kumandası, Fisher Price Köpekçiğin Kumandası, Fisher Price Uzktan, Fisher Price Uzktan Kumandası, Fisher Price Kumandası, Fisher Eğitici, Fisher Eğitici Köpekçiğin, Fisher Eğitici Köpekçiğin Uzktan, Fisher Eğitici Köpekçiğin Uzktan Kumandası, Fisher Eğitici Köpekçiğin Kumandası, Fisher Eğitici Uzktan, Fisher Eğitici Uzktan Kumandası, Fisher Eğitici Kumandası, Fisher Köpekçiğin, Fisher Köpekçiğin Uzktan, Fisher Köpekçiğin Uzktan Kumandası, Fisher Köpekçiğin Kumandası, Fisher Uzktan, Fisher Uzktan Kumandası, Fisher Kumandası, Price, Price Eğitici, Price Eğitici Köpekçiğin, Price Eğitici Köpekçiğin Uzktan, Price Eğitici Köpekçiğin Uzktan Kumandası, Price Eğitici Köpekçiğin Kumandası, Price Eğitici Uzktan, Price Eğitici Uzktan Kumandası, Price Eğitici Kumandası, Price Köpekçiğin, Price Köpekçiğin Uzktan, Price Köpekçiğin Uzktan Kumandası, Price Köpekçiğin Kumandası, Price Uzktan, Price Uzktan Kumandası, Price Kumandası, Eğitici, Eğitici Köpekçiğin,