Mtl Brb Seyahatte Yüzücü Barbıe Oyun Seti
Mtl Brb Seyahatte Yüzücü Barbıe Oyun Seti
Mtl Brb Seyahatte Yüzücü Barbıe Oyun Seti
Mtl Brb Seyahatte Yüzücü Barbıe Oyun Seti

Barbie Seyahatte Yüzücü Barbie Oyun Seti (MTL-GHK23)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 225,99 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 180,79 ₺(KDV Dahil)

Barbie Seyahatte Yüzücü Barbıe Oyun Seti

:
Barbie ™ Dreamhouse Adventures'tan esinlenen Barbie® bebekleriyle hikaye anlatımı ve spor oyunları yapın!
Sportif çizgili ve ışıltılı vurgulara sahip renkli mayolar giyen bu Barbie® Swim 'n Dive ™ bebek ile genç hayaller eğlenceye dalabilir.
Suya çarpmaya hazır olduğunda, bacaklarının hareket ettiğini ve "yüzme" eylemini oynadığını görmek için belindeki kolu bastırın.
Döndürmesini görmek veya su ile doldurmak ve sıkmak için Barbie® bebeğin köpek yavrusu arkadaşını dalış tahtasına yerleştirin.
Barbie® bebeğini gözlüklerle giydirin ve dalış tahtasında mükemmel bir form uygulayın veya bir su topu topu ile oyunlar oynayın.
Etrafta sıçramayı bitirdiğinde, Barbie® Swim 'n Dive ™ bebek altın madalya aksesuarını takabilir ve bir su şişesi, sandalet ve havlu ile rahatlayabilir.
Barbie ™ Dreamhouse Adventures'tan esinlenen bebeklerle hayaller, ailesi ve arkadaşlarıyla heyecan verici maceralara başladığında Barbie®'nin günlük hayatına göz atabilir.
Adanmış sporcular onu aktif maceralara götürmeyi ve spor hikayelerini keşfetmeyi çok sevecekler çünkü bir kız Barbie® ile oynarken, olabileceği her şeyi hayal ediyor!
Barbie ™ Dreamhouse Adventures'tan esinlenilmiş, sportif çizgili ve ışıltılı vurgulara sahip mayolarda Barbie® Swim 'n Dive ™ bebeği ile hikaye anlatımına dalın.
Suya çarpmaya hazır olduğunda, bacaklarının hareket ettiğini ve yüzme eylemini oynamak için belindeki kola basın!
Yüzme temalı aksesuarlara su topu, gözlük, altın madalya, sandalet, havlu ve su şişesi dahildir.
Yaş:3+
Benzer Ürünler