Play-doh Yaratıcı Mutfağım Barbekü Partisi
Play-doh Yaratıcı Mutfağım Barbekü Partisi
Play-doh Yaratıcı Mutfağım Barbekü Partisi
Play-doh Yaratıcı Mutfağım Barbekü Partisi
Play-doh Yaratıcı Mutfağım Barbekü Partisi

Play-doh Yaratıcı Mutfağım Barbekü Partisi (HAS-F0652)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 294,99 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 235,99 ₺(KDV Dahil)
Sepette 212,39
:

Bu Play-Doh ızgara seti, bir aile pikniği eğlencesini oyun alanınıza getiriyor! Önce Play-Doh hamburger, sosisli sandviç yapın ve ızgara ve kesme tahtası üzerindeki kalıplarla tavuk kanatlarını hazırlayın yapın. Onları oyuncak ızgaraya yerleştirin, kapağı kapatın ve yerleşik mürekkep pedi aşçılık harikalarına "kızarma" işaretleri basacaktır! Endişelenmeyin - Play-Doh bileşiğini mürekkeple damgaladıktan sonra bile yeniden kullanabilirsiniz. Çocuklar ayrıca bu çocuk barbekü oyuncağı ile şiş ile taklit kebaplar ve diğer pek çok Play-Doh sos hazırlayabilir. 50 gr ve 25 gr teneke kutularda 6 Play-Doh hamur rengi ile küçük şefler, yemek pişirmek için ihtiyaç duydukları her şeye sahiptir. 3 yaş ve üstü çocuklar için hazırlanan bu oyun ızgara seti, modellemeyi ve oyuncak pişirmeyi seven çocuklar için harika!

 

İçerik:

  • Dahili mürekkep pedi ile Barbekü Partisi oyun seti
  • Kebap şiş
  • Kesme tahtası kitap kalıbı
  • Spatula
  • 2 tabak
  • Çatal
  • Bıçak
  • 6 kutu Play-Doh Marka Oyun Hamuru (net ağırlık 10 ons / 283 gram)

 

Ürün Özellikleri

IZGARA'NIN HER TONU:

Oyuncak ızgara kapağının içine gizlenmiş mürekkep pedi, taklit sosisli sandviçlerinize, hamburgerlerinize ve diğer Play-Doh Barbekü kreasyonlarınıza gerçekten kömür renginde bir "kızarıklık" damgalamaktadır.

 

PLAY-DOH BURGER, TAVUK VE DAHA FAZLASI:

Play-Doh ızgarası ve kesme tahtası, Play-Doh hamburgerlerini, kebapları, sosisli sandviçleri ve daha fazlasını yapan kalıpları ortaya çıkarmak için açılır.

 

KENDİ PLAY-DOH KEBAPLARINIZI YAPIN:

Domates, sahte mantarlar ve daha fazlası gibi Play-Doh yiyeceklerini kalıplayın, ardından ızgarada kendi yeri olan şişin üzerine koyun.

 

6 ZEHİRLİ OLMAYAN PLAY-DOH HAMURU DAHİL:

50 gr ile doldurulmuş 4 kutu ve 25 gr Play-Doh modelleme bileşiği ile doldurulmuş 2 kutu, çocuklara kutudan çıktığı anda mangal oynamaları için bol miktarda renk verir.

 

ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCELİ BİR OYUN YEMEK SETİ:

3 yaş ve üstü çocuklar için hazırlanan bu oyun ızgarası, kil modellemeyi ve oyuncak pişirmeyi seven çocuklar için harika!

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler